• 05.01.2019

Siltie legingi

Siltie legingi piemēroti nēsāšanai un sportošanai ziemas apstākļos

Siltie legingi

683 1024 URSA Sportswear

Kamēr Eiropai lēnām sāk tuvoties gada augstākie mēneši, es, silti iekārtojies pie datora, vēlos veltīt šo ierakstu legingiem, kas ne tikai palīdzēs pārciest salu, bet arī palīdzēs labi izskatīties “pufaiku” sezonā.

Legingi ir viens no pievilcīgākajiem apģērba gabaliem, kāds dāmai var būt. Tie pasvītro sievietes augumu un, ja tie ir kvalitatīvi veidoti legingi, var pat likt dāmai izskatīties slaidākai. Taču legingi ir tas apģērba gabals, ko esam pieraduši redzēt meitenēm iekštelpās (sporta zālēs) vai pavasarī, kad temperatūra aiz loga paliek augstāka. Jautājums, kāpēc dāmas nenēsā legingus ziemā? Atbildes ir tikai viena – legingi ir pārāk plāni, lai tos nēsātu ziemā. Vismaz līdz šim tā ir bijis.

URSA sadarbībā ar Itāļu audumu ražotāju ir izstrādājuši siltos legingus, kas ir piemēroti tieši gada aukstajiem mēnešiem. Audums, kurš tiek izmantots šo silto legingu ražošanā ir inovatīvs. Tas ir ļoti funkcionāls audums, kurš palīdz palielināt ķermeņa temperatūru līdz 1-2 grādiem pēc Celsija. Respektīvi, audums sāk pats ģenerēt siltumu, kad tas tiek lietots, proti, šajā gadījumā – nēsāts. Kad audums tiek izstiepts, tad sāk ražot siltumu un saglabā to visas nēsāšanas laikā. Pie tam, tas neliek ķermenim zem apģērba svīst, jo sviedri tiek izdalīti, tā kā tas ir arī piemērots apģērbs sportošanai ārā ziemas apstākļos.

Mēs personīgi notestējām šos siltos legingus, skrienot -2 grādu temperatūrā. Ne tikai siltums zem apģērba saglabājās visa skrējiena laikā un nebija pārāk augsts, lai tas kļūtu nekomfortabls, pēc sportošanas kājas zem siltajiem legingiem bija pilnīgi sausas.

Mēs galvojam par šo produktu. Tā kā, ja Tev ir interese, droši sazinies ar mums.

Saite uz siltajiem legingiem – http://ursasports.lv/produkts/tights/