URSA - no latīņu valodas "lācis"
Lācis simbolizē spēku, drosmi, izturību un cēlu draudzību. Savukārt, mīlestība pret medu šim cieņpilnajam simbolam piedod rotaļīgu akcentu.

Mūsu uzņēmumam ir vairāk nekā 20 gadu šūšanas pieredze un apģērbu ražošanā. Jau pāris gadus aktīvi esam sākuši ražot augstas kvalitātes jebkura veida sporta apģērbus komandām un individuāliem sportistiem.

Esam ļoti uzticams sporta apģērbu ražotājs. Savus pasūtījumus mums ir uzticējušas lielākās sporta komandas valstī un Eiropas komandas, kuras savas spējas dodas pierādīt tik lielos pasākumos kā “Tour de France” kā arī dažādu sporta veidu pārstāvjiem no Zviedrijas, Apvienotās Karalistes, Itālijas, Francijas u.c., kuras stājas uz starta līnijas dažādās valsts mēroga sacensībās. Esam apgādājuši ar hokeja formām simtiem valsts populārākas hokeja komandas (Rīgas Dinamo) līdzjutēju. Savas spējas esam pierādījušie jau daudziem un esam gatavi to pierādīt arī Jums!

URSA specializējas uz maziem un vidēja izmēra pasūtījumiem. Pašu spēkiem spējam saražot līdz 4000 sporta apģērbu vienībām mēnesī, taču ar uzticamu sadarbības partneru palīdzību, šo apjomu spējam palielināt līdz pat divām reizēm.

Pateicoties augstas kvalitātes EPSON printeriem, spējam piedāvāt pilnīgi sublimētus sporta apģērbus, kas nozīmē, ka dizainam nav robežu. Mēs varam sagatavot Jūsu sporta apģērbu jebkādā krāsā un ar jebkādiem rakstiem, simboliem un citiem grafiskiem elementiem. Ja Jūs to spējat iedomāties, mēs to spēsim uzražot!

Sadarbojoties ar Eiropas vadošajiem audumu ražotājiem, mēs spējam ražot sporta apģērbus praktiski jebkuram sporta veidam, sākot no sporta krekliem skriešanai, kuriem izmantojam vieglu un plānu materiālu, beidzot ar izturīgiem audumiem priekš regbija un hokeja sporta apģērbiem, kā arī termo audumu, lai Jūs varētu turpināt sportot arī gada aukstajos mēnešos.

Mūsu šuvējas, kurām ir vairāk nekā 20 gadu darba pieredze parūpēsies, lai Jūs savā sporta apģērbā justos ērti. Mēs fokusēsimies uz darbu, lai Jūs varētu fokusēties uz augstu rezultātu sasniegšanu.

Jūs uz mums varat paļauties, jo mēs galvojam par savu ražoto sporta apģērbu kvalitāti!

VĒSTURE

Uzņēmums savu darbību uzsāka pirms vairāk nekā 20 gadiem, ražojot dažādu veida trikotāžas apģērbus. Uzņēmums savas pastāvēšanas laikā ir ražojis praktiski visu veidu apģērbus sākot no sieviešu un vīriešu apakšveļas un peldkostīmiem beidzot ar vīriešu uzvalkiem un ziemas jakām.

Pielāgojoties mainīgajai tirgus situācijai, uzņēmums pirms apmēram 10 gadiem ir sācis arī piedāvāt šūšanu kā atsevišķu pakalpojumu dažādiem apģērbu ražotājiem un izplatītājiem. Pirms aptuveni pieciem gadiem uzņēmums uzsāka sadarbību ar kādu sporta apģērbu zīmolu. Pirmie pasūtījumi nebija lieli un sastāvēja vien no sporta kreklu šūšanas. Pārliecinājušies par uzņēmuma prasmēm un kvalitāti, sporta apģērbu zīmola pārstāvji sāka veikt aizvien lielākus un sarežģītākus pasūtījumus. Nepilnu divu gadu laikā uzņēmums jau ražoja visu pasaules populārāko sporta veidu apģērbus – futbolam, riteņbraukšanai, hokejam, basketbolam, regbijam, vieglatlētikai, motosportam, florbolam u.c.

Par ražošanas kvalitāti atzinīgi atsaucās gan pasūtītāji, gan arī gala produktu lietotāji, kas iedrošināja uzņēmumu sākt darbu pie jauna zīmola izveides – URSA Sportswear.

Mūsu misija

Atbalstīt un apgādāt ar sporta apģērbiem un pakalpojumiem sportistus, sporta komandas un zīmolus, kuri startē vai darbojas plaši atpazīstamos pasaules klases sporta pasākumos un sacensībās.

Mūsu vīzija

Apkalpot gan profesionālus, gan amatieru līmeņa sportistus, sporta komandas un zīmolus nodrošinot visus ar augstākās kvalitātes sporta apģērbiem un pakalpojumiem.