• 23.04.2020

Airēšanas tērpi

Airēšanas formas un apģērbs ar individuālu dizainu

Airēšanas tērpi

1024 683 URSA Sportswear

Mēs lepojamies ar saviem sasniegumiem, vienalga, vai tie ir lieli, vai mazi, tie katrs mums daudz ko iemāca un padara mūs labākus. Šodien pastāstīsim par mūsu apģērbiem, kuru ražojam airēšanas sportam.

Šis projekts aizsākās pirms aptuveni diviem gadiem, kad braucot uz Jūrmalu, mūsu kolēģis ievēroja akadēmiskās airēšanas komandu trenējoties Lielupē. Kolēģim uzreiz ienāca prātā doma: “Diez, kur viņi pērk sev apģērbu?”. Nedaudz pamainot savus plānus, kolēģis centās saprast, kur šai komandai atrodas bāze, lai varētu viņus tur sagaidīt un aprunāties. Aizbraucis divas reizes uz nepareizo lokāciju, trešajā reizē viņam tomēr paveicās un tajā viņš satika Latvijas Airēšanas federācijas pārstāvjus un noskaidroja, ka Latvijā nav neviena uzņēmuma, kurš spētu nodrošināt kvalitatīvus airēšanas tērpus, kuriem klienti varētu izvēlēties personalizētu dizainu. Toreizējie Latvijas izlases airēšanas tērpi tika pasūtīti vai nu no Īrijas, vai no Lietuvas ar ļoti ierobežotām personalizēšanas iespējām. Tā nu mums radās iespēja izstrādāt savu airēšanas tērpus sievietēm un vīriešiem un kas ir pats galvenais, darīt to ciešā sadarbībā ar airēšanas treneriem un sportistiem, kuri varēja sniegt tūlītēju atgriezenisko saikni un informāciju par to, kas mūsu airēšanas tērpos būtu uzlabojams.

Darbs pie URSA airēšanas tērpu izstrādes ilga aptuveni 9 mēnešus, vedot n-tos prototipus atrādīt airētājiem un vedot tos atpakaļ labot. Šobrīd varam jau lepoties ar to, ka piedāvājam diezgan plašu airēšanas apģērbu līniju, kas sevī ietver:

  1. Airēšanas tērpus/triko vīriešiem un sievietēm
  2. Airēšanas šortus vīriešiem un sievietēm
  3. Sitos legingus un kompresijas bikses
  4. Siltos kompresijas kreklus
  5. Siltās airēšanas bikses
  6. Siltās airēšanas bikses no vēja necaurlaidīga materiāla
  7. Vējjakas
  8. Hūdijus
  9. Tkreklus

Gandrīz visus šos produktus mēs varam pilnībā individualizēt, piedāvājot klientiem iespēju izgatavot savas valstsvienības vai komandas formu ar visiem sponsoriem vai atlētu vārdiem.

URSA airēšanas tērpus ir atzinīgi novērtējušas jau vairākas sporta skolas Latvijā, kā arī daži individuāli sportisti no dažādām Eiropas valstīm.

Mēs turpinām pilnveidot papildināt savu piedāvājumu un ceram tuvākajā nākotnē kļūt par uzticamu partneriem visiem Latvijas un citu valstu airētājiem.